Jdi na obsah Jdi na menu

Lhota : Hradištko

6. 5. 2008

Zlé duchy Lhota zahnala

Lhota - Konečně vyhráli fotbalisté Lhoty a v tabulce I. A třídy se jim znatelně ulevilo. Vítězství si připsali po zlé sérii šesti utkání, v nichž vyválčili pouhý bod.

Roman Zadák dal v dresu Lhoty další dva góly.

Lhota – Hradišťko 4:0 (2:0)

Zaslouženě vysoká výhra domácích se rodila celkem lehce: Zadák proměnil dva ze tří sólových úniků, další dva góly přidali sváteční střelci Hotový a Havelka. Vzadu byla Lhota bezchybná a několik nebezpečných střel z dálky kryl jistý Šimek.

Jako vždy dává Lhota doma rychle první gól: tentokrát v 15. minutě vysunul Mačura Zadáka a ten krásně přehodil vybíhajícího gólmana – 1:0. Další závary byly před brankou Hradištka po standardních situacích, a když Procházka viděl, že strážce svatyně má problémy se sluníčkem, poslal další přímý kop z velké dálky rovnou na něj. Nic nevidící brankář míč jen plácl před sebe a tam už číhal zkušeně Hotový – 2:0.

Ve druhé půli hosté zvýšili snahu o snížení, ale lhotecká obrana šlapala výtečně a záloha vybízela rychlé Zadáka a Říčku do brejků. Nejdříve Zadák neproměnil, v 64. minutě ale překvapil všechny střelou z 25 metrů Havelka – 3:0. V 70. minutě dohráli Hotový s jedním ze soupeřů souboj ve stylu kung-fu, kapitán domácích vyhrál na body, ale také na karty – červená! Čtveřice Kolář, Havelka, Trousil, Procházka ubránila závěr s grácií, naopak Procházka vyslal do dalšího sóla Zadáka a ten dal svůj 13. gól sezony – 4:0.

Branky: 15. a 88. Zadák, 26. Hotový, 64. Havelka. Rozhodčí: Rybka ČK: 70. Hotový.

Lhota: Šimek – Kolář, Hotový, Havelka, Rác (62. Anděl) – Trousil, Dubravský, Procházka – Mačura - Zadák (87. Čermák), Říčka.