Jdi na obsah Jdi na menu

V.Dobrá - Hradištko

1. 9. 2008

Dobrá nečekaně padla

Velká Dobrá - Ve skupně A krajské I. A třídy už není žádný neporažený celek. První porážku si připsali fotbalisté Velké Dobré ve čtvrtém kole. Vedoucí celek doma podlehl nečekaně Hradištku, na které ale neumí zahrát už tradičně. „Snad dva roky jsme je neporazili,“ hlesl zklamaný hrající asistent Radek Duda.

Velká Dobrá - Hradištko 1:3 (1:2)

Domácí si byli vědomi toho, že jim Hradištko nesedí, ale bohužel pouze do prvního gólu, který vstřelil už v 10. minutě Jícha hlavou po rohu Zelenky. Jenže ve 20. minutě propásli brejk soupeře a Čmakal krásným volejem k tyči srovnal. Za chvíli chybovali domácí znovu, navíc se vybíhající brankář Šaroch nedohodl s obranou a opět Čmakal minelu potrestal snadným obloučkem na 1:2.

Vše mohlo být jinak, kdyby Dobráci přetavili v gól převahu v začátku druhého dějství. Jenže Jícha po centru Bílka trefil pouze brankáře a stejný hráč poslal svou další možnost mimo tyče. A tak přišel další trest ranou Štengla zpoza vápna, která byla lehce tečována a tentokrát dost nejistá posila Šaroch lovila míč ze sítě potřetí. Případné zdramatizování odmítl v 88. střídající Machek, jenž nedal penaltu nařízenou za faul na Zelenku. „Po prvním gólu jsme se příliš uklidnili a velmi dobře hrající soupeř nám dal pořádnou lekci,“ uznal Radek Duda.

Branky: 10. Jícha – 20. a 28. Čmakal, 73. Štengl.

Dobrá: Šaroch – Polák, Elman, Dufek, Nedvěd – Bílek, R. Duda, Zelenka, J. Duda – Jícha, Růžička (65. Machek).