Jdi na obsah Jdi na menu

Milín : Hradištko

30. 3. 2008

Milín deklasoval souseda

Milín/ Fotbalisté Ligmetu Milín si první jarní vítězství pořádně užili. V souboji s tabulkovým sousedem se po přestávce rozstříleli a skóre se zastavilo až na 5:0.

Ilustrační obrázek

Milín - Hradištko 5:0 (1:0)

To, že bude zápas na branky bohatý do jisté míry naznačila už první vážnější akce domácích. V šesté minutě utekl zadákům Šváb a vybojoval roh. Po něm se ve vzduchu prosadil Krejčí a Milín vedl 1:0.

Hned po rozehrání ubránil získaný náskok Holan, když zlikvidoval šanci Smíška. Pak už převzali iniciativu domácí fotbalisté. Do přestávky si vypracovali příležitost ke skórování Bejček, Soukup, Šváb a Krejčí, ale Kratochvíl v brance Hradištka své spoluhráče podržel.

Po změně stran už zamířili domácí přesně. V 52. minutě utekl obraně Bejček, předložil míč Švábovi, a ten zvýšil - 2:0. Lundák potom mířil mimo, Bejček po dalším úniku přes. V 67. minutě z dálky vstřelil třetí branku Soukup a stejný hráč byl i na konci rychlého brejku, kdy po zpětné přihrávce od Švába zavěsil na 4:0.

Hosté nestíhali a valil se na ně jeden útok za druhým. Po akci na jeden dotek Šváb - Vitásek - Lundák se vyznamenal Kratochvíl, ale v 77. minutě lovil popáté míč ze své sítě. To se po centru Soukupa ve vzduchu prosadil Bejček - 5:0.

V závěru zápasu byli ještě blízko gólu Bejček, který trefil břevno a Šváb, toho ale vychytal Kratochvíl.

Holana pořádně vyzkoušel během druhého poločasu až v 83. minutě Chaloupka, ale gólmana Milína nepřekonal.

Milín: Holan - Sváda, Roušar, Krejčí (46. Venta), Pacina - Soukup, Vitásek, Sládek (53. Lundák), Zákoucký (68. Škopek) - Bejček, Šváb.