Jdi na obsah Jdi na menu

Neratovice : Hradištko

15. 4. 2008

Neratovice dotáhly Velvary na pouhý bod!

Neratovice / Boj o druhé postupové místo v A skupině I. A třídy bude ještě pořádné drama.

Fotbalisté Neratovic neodmítli po sobotním překvapivém zaváhání druhých Velvar se Slaným skvělou možnost dotáhnout jediného rivala v boji o postup do krajského přeboru na jediný bod. V nedělním domácím utkání bez potíží zdolali Slovan Hradištko 3:0.

První poločas mnoho fotbalové krásy nepobral. Kvalita byla na domácí straně, svěřencům trenéra Jiřího Kafky však chybělo více přesnosti při častých centrech i zakončení zdálky – Zavadil, Stanislav, Pazdera, Žežulka.

Přímou střelou či povedenou akcí nebyl ani vedoucí gól ve 33. minutě. Aktivní Doubek byl u odraženého balonu dřív než vybíhající hostující brankář Kratochvíl a gólem do prázdné branky uklidnil svůj tým ještě před přestávkou. V té měl domácí kouč svým ovečkám rozhodně co říct.

Ve druhé půli favorit hostům, kterým evidentně docházely síly, zasadil ještě dva údery. Nejdřív standardku zleva doklepl do sítě obránce Stanislav. Výsledek pečetil po přesném centru Mansfelda nejlepší neratovický střelec Nezbeda. Hosté si za celý zápas vytvořili jen jednu vážnější šanci. Po hlavičce Konečného si ale brankář Zavadil dolní kout své branky pohlídal. Domácím tak stačil k vítězství jen průměrný výkon.

Neratovice – Hradištko 3:0 (1:0)

Branky: 33. Doubek, 62. Stanislav, 70. Nezbeda. Rozhodčí: Máša. ŽK: 55. Jakub Pajkrt, 83. Mansfeld, 90. Pazdera – 2. Fiala, 83. Vybíral, 90. Chaloupka. Diváků: 120. Neratovice: Zavadil – Kadlec, Stanislav, Jakub Pajkrt, Zeman – Žežulka (46. Kudela, 64. Mansfeld), Pazdera, Zavadil, Šmíd (71. Máca) – Nezbeda, Doubek. Hradištko: Kratochvíl – Podolák, Vybíral, Chaloupka, Pobuda, Doležal (46. Vnouček, 80. Kostrounek), Čmakal, Fiala, Smíšek, Konečný (63. Tůma), Koutský