Jdi na obsah Jdi na menu
 

Hradištko : Neratovice 0:0

4. 9. 2007

Hradištko - FK Neratovice-Byškovice 0:0 

5.kolo - Hradištko (01.09.2007,17:00)

 
Komentář k utkání:

 
 S velkým odhodláním urvat další  mistrovské body vyráželi hráči FK Neratovice-Byškovice na hřiště ještě neporaženého Hradištka. I když podle tabulky byli jasným favoritem utkání domácí, průběh zápasu byl velmi vyrovnaný a hostující hráči FK Neratovice-Byškovice nejednou zahrozili.

 První minuty utkání patřili domácím, kteří se díky několika standardním situacím dostali do tlaku. Nutno konstatovat, že výšková převaha byla na straně Hradištka a dobře kopané standardky byly  jejich největší zbraní. Ovšem postupem času se začali osmělovat i naši hráči a hrozili z brejkových situací, které volaly po gólu. Nejblíže ke vstřelení branky měl hostující Kudela, kterého dvakrát bravurně vychytal domácí brankář, a když se neujala ani šance Pšeničky, šlo se do kabin za nerozhodného stavu.

 Drůhá půle začala opět akcí domácích, kteří využili špatné rozehrávky hostí, ale velkou šanci  naštestí neproměnili. Děj utkání se odehrával mezi šestnáctkami a dobře pracující obrany obou mužstev nedaly "forwardům" moc možností vyniknout. Postupem času, jak se blížil závěr utkání, měli naši hráči fyzicky navrch a  čím dál tím častěji podnikali nebezpečné výpady, ale ve finální fázi bohužel vždy selhali. Poslední šanci měli opět domácí, znovu zahrozili za standardky, ale ani jejich střelci neměli svůj den.

 Naši hráči přispěli nemalým kouskem k dobré kvalitě utkání a ze stadionu, odkud se body budou vozit těžce všem, odjížděli se vztyčenou hlavou a s pocitem dobře odvedené práce.

Obrazek