Jdi na obsah Jdi na menu

Rakovník : Hradištko 0:1

17. 10. 2007

Poslední minuta Tatran položila

RAKOVNÍK - Rakovnický Tatran, jediný účastník krajské fotbalové I. A třídy z okresu, přivítal na svém trávníku celek Hradištska. Oba soupeři měli poměrně vyrovnanou dosavadní bilanci, a tak se dala očekávat i vyrovnaná kopaná.

Tatran RAKO Rakovník –  Slovan Hradištko 0:1 (0:0)
To se i potvrdilo. V úvodní šanci duelu se sice představil hostující Doležal, který vyslal střelu nad břevno, ale poté začali úřadovat také domácí. Po narážečce od Čermáka ale Stuchl mířil také nad.  Nahrávající hráč se pak sám dostal do šance po přihrávce Hůly, ale prostor mezi tyčemi netrefil. Do třetice pak Hůla nabídl šanci Stuchlovi, ale tentokrát stál v cestě do sítě brankář. Neúspěšný tatranský střelecký festival ještě doplnil Křikava, ale i jeho razantní zakončení bylo příliš vysoké.

Fotbalová smůla domácích vyvrcholila ve druhém poločase. Dobře rozehrané akce končily bez gólového efektu. Nevedlo se Hůlovi, který ze značky desítky zamířil rovnou do rukavic gólmana, ani Stuchlovi, jenž Křikavův oblouček poslal k brance hlavou, leč opět nepřesně. A tak se ve druhé části dosud poněkud zakřiknutí hosté probudili a udeřili. Dlouhý centr do rakovnického vápna v poslední minutě uvolnil Štengla a na jeho zakončení Fiedler nedosáhl – 0:1. S jakou náladou odcházeli domácí hráči do šatny, asi nemusíme  zdůrazňovat.

Tatran RAKO: Fiedler – Vecka – Kratochvíl, Křikava, Kollár – Čermák, Kukla (46. Poula), Hůla, Krejza – Stuchl, Pokorný. Trenér: Milan Staněk.