Jdi na obsah Jdi na menu

Hradištko : Rakovník

26. 5. 2008

Tatran prohál s Hradištkem

Hradištko/ V dalším kole I. A. mužů ve fotbalu zamířil Tatran Rakovník na hřiště Slovanu Hradištko, kde utrpěl další porážku.

Ilustrační foto

Slovan Hradištko - Tatran Rakovník 4:1 (1:0)

Více informací pro vás zjišťujeme

Na webu Tatran Rako Rakovník napsali:

Tradiční průběh v Hradištku

V dalším kole I. A třídy odjel Tatran do Hradištka bez šesti opor základního kádru. Trenúrru Staňkovi chyběli V. Beneš, T. Kapoun, Novák, Čermák, Křikava a Poula.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, ve kterém si obě mužstva vytvořila po dvou šancích, ale skórovat se podařilo pouze domácím. Ti ve 20. min. využili zaváhání Tatranu v rozehrávce a poprvé překonali Fiedlera - 1:0.
Druhý poločas začal vyloučením Kollára po druhé žluté kartě. Chvilku na to mohl srovnat Eck, ale chybělo štěstí. Domácí přidali pojistku z přísně nařízené penalty - 2:0. Tatran se sice snažil, ale veškeré akce končily s píšťalkou rozhodčího, jenž už nedopustil drama. Domácí v závěru přidali další dva góly, ale poslední slovo měl Tatran. David Hůla parádně zahraným trestným kopem korigoval výsledek na konečných - 4:1.
Milan Staněk: „Hradištko bylo hratelným soupeře. Nechci se vyjadřovat k rozhodčím, ale jejich posuzování nechápu. V tomto zápase nikomu už o nic nešlo. Domácím jsme svoji nedůsledností darovali skoro všechny góly.“
Tn. Rakovník: Fiedler - Varga - Kratochvíl, Kollár, M. Kapoun (72. Volráb) - Urik, Hůla, Pokorný, Krejza (79. Šíma) - Bethel, Eck. Trenér: Milan Staněk. tělo