Jdi na obsah Jdi na menu

Slaný:Hradištko

1. 5. 2008

Slánští v dohrávce zklamali

Slaný - Žádný  bod a hrozivé skóre 0:14, tak mizerná byla vizitka posledních čtyř utkání fotbalistů Hradištka před středeční dohrávkou 21. kola I. A třídy ve Slaném. Domácí tudíž byli na základě jarních výkonů  favority, byť jsou stále jedním z vážných adeptů na sestup. Bohužel pro ně se jejich situace nezlepšila, protože svému sokovi nečekaně, avšak zaslouženě podlehli.

Ilustrační foto

SK Slaný - Slovan Hradištko 1:2 (1:0)

Kdyby Slánští prohrávali v 6. minutě o dvě branky, nikdo by se nedivil, hosté totiž začali parádně, nastřelili břevno a ještě donutili Šarocha k perfektnímu zákroku. Kupodivu ale šli do vedení domácí, které jim po pěkné akci zařídil Průcha. To však bylo z jejich strany vše. Hosté i v dalším průběhu udělali pro úspěch mnohem víc, po obrátce stav otočili a po zásluze si odvezli tři body. Slaný tak zůstává třetí od konce a na čtrnácté Hořovice stále ztrácí čtyři body. Vítězové si polepšili z desátého na osmé místo.

Na klubovém webu SK Slaný napsali:
SK Slaný - Slovan Hradišťko 1 : 2 ( 1 : 0 )
Dohrávku 21. kola naši muži nezvládli a doma podlehli soupeři, který si v prvním poločase vytvářel vyložené šance jak na běžícím pásu, ale při nás stálo štěstí a dali jsme i p. Průchom vedoucí branku. I ve druhém poločase měl soupeř více ze hry a podařilo se mu i proměnit brankové příležitosti a tak po zásluze vyhrál. V sobotu hrajeme v Řevnicích a ti doma vítězí, jenom dvakrát remizovali.