Nová ves - Hradištko

29. 3. 2010

Nová Ves – HradištkoObrazek

2:1 (2:0)

S velkým odhodláním, urvat další mistrovské body, vyráželi hráči A týmu na hřiště Nové Vsi. První poločas mnoho fotbalové krásy nepobral. Kvalita byla spíše na kopačkách našeho týmu, ale chybělo více přesnosti ve finální části před brankou soupeře, kde většina míčů končila na kopačkách zadáků Nové Vsi nebo zdviženým praporkem pomezního rozhodčího, kterého ještě teď musí bolet ruka. Do naší první vážnější šance se dostal Mařík, který střílel mimo branku a po pěkné kombinační akci Štengl, který z malého vápna střílel těsně vedle tyče. Další vyloženou šanci si A tým, kromě dvou hlav po rohových kopech, které směřovaly jen těsně vedle tyče domácího brankáře, nevypracoval. Domácí využili dvě darované standardní situace, v prvním případě si domácí Petrák v 18 min. postavil balon ve vzdálenosti 30m od branky a tečovanou střelu rozestoupenou zdí Hušbauer podcenil a nedokázal vytěsnit od pravé tyče své brány. V druhém případě po zbytečném faulu v 37 min. před pokutovým územím sice nedokázal domácí hráč prostřelit zeď, ale od ní se balon odrazil za ní, kde stál volný Podzemský, který nikým neohrožený, poslal míč střelou k tyči a zvýšil tím poločasové vedení domácích na 2:0. Ve druhém poločase domácím evidentně docházely síly, koncentrovali se na obranu a hráli dlouhé balony na výborně hrajícího domácího Podzemského, který se také po tvrdém souboji na půli hřiště s Fialou dokázal uvolnit a i přes vyzutou kopačku, na což hlavní rozhodčí nereagoval!!, běžel osamocen na Hušbauera, který mu na poslední chvíli stačil v pokutovém území vypíchnout balon na rohový kop. To také bylo poslední vážnější ohrožení soupeřovy brány ze strany domácích. Náš A tým opět ve druhém poločase trápila nepřesnost a to hlavně v útočné fázi, kde nedokázal udržet balon, což nevydržel Mařík a v 68 min. křížnou ranou z 25m poslal míč za záda domácího brankáře. Velkou šanci na vyrovnání měl po krásné individuální akci Šimonovského Štengl, který překonal vyběhnuvšího domácího brankáře, ale toho zastoupil obránce, který odkopl balon směřující do branky. Ihned v následujícím útoku reklamovali hráči našeho celku ruku v pokutovém území domácího obránce, ale rozhodčí toto nepřipustil. Skoro celý druhý poločas se odehrával na půli domácího celku, ale další vyloženou šanci si hráči našeho celku nedokázali vytvořit a prohráli tím u průměrného soupeře 2:1.